Moje Prázdniny 2015

První týden o prázdninách jsme byli v kempu Merkur a v Aqalandu Morávia.

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.  V létě pak máte možnost vyzkoušet raritu mezi vodními atrakcemi a to nejen v České republice, ale celé Evropě- Abbys a Boomerango, které si můžete vychutnat se svými kamarády na třímístném raftu.

Potom jsem jela na 2 týdny do Rakouska za mojí sestrou do Oberndorf an der Melk

Po příjezdu z Rakouska jsme zavítali na Ještěd. Napadlo nás si nahoře vypůjčit koloběžky a sjet si kopec dolů...Dopadlo to tragicky...

 

 S Rockym jsme absolvovali výstavu voříšků a psů bez PP na Třech Studních.

Bohužel jsme se neumístili, ale celé jsme si to mooc užili i s našim kamarádem Sunnym :)

Každých volných pár dní jsem jezdila pomáhat ke koníkům na Blatiny.

Nejkrásnější pohled na svět, je ze hřbetu koně!

Toto pravdivé úsloví umocněno překrásnou krajinou Českomoravské Vysočiny, v oblasti Blatin a okolí Vám dokážeme zprostředkovat.Tato velmi oblíbená turistická oblast považována za jedno z nejkrásnějších míst v ČR je vyhledávána milovníky pěší turistiky, horské cyklistiky, horolezectví a v zimním období milovníky běžeckého lyžování. Upravená běžecká trať Vás povede přímo areálem klubu.

Spoustu času jsem věnovala i cvičení s pejsky :)

Zdroje: Aqaland Moravia v Pasohlávkách

 Jezdecký Klub Blatiny

 


Odkazy:

Martinka Žďánská

Klára Jagošová

Naty Němcová